faturalı hatta kredi

Faturalı Hatta Kredi Nedir?

Öncelikle şunu belirtmeliyiz: faturalı hatta kredi işlemi için kurulmuş resmi bir kuruluş yoktur. Bu yüzden karşınıza çıkabilecek her kişi ya da kuruluşa inanmamanızı şiddetle öneriyoruz. Faturalı hatta kredi sisteminin işleyiş şekli çok basittir. Faturalı hatta kredi işleminin bir diğer adına da telefon bozdurma da diyebiliriz. Faturalı hatla kredi kullanma konusunda bilgi vermek gerekirse; cep telefonu bayisinden faturanıza ek ödeme ile alacağınız telefonu anında nakite çevirmek diye adlandırabiliriz. Yani faturalı hattınız ile bir telefon alarak, bu telefonu anında nakite çevirerek acil nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Faturalı hatta kredi kullanabilmek için ilk iş, bir faturalı hat sahibi olmanızdır. Şayet bir faturalı hattınız yoksa öncelikle, yeni faturalı hat alan kişilere cep telefonu veren operatörleri araştırarak, bir faturalı hat almalısınız. Şayet faturalı bir hatta sahipseniz, cep telefonu operatörünüzle görüşerek, faturanıza ek ödemeli bir telefon almalısınız. Bu işlemlerin çok daha hızlı gerçekleşmesini istiyorsanız direkt cep telefonu bayileri ile görüşmeli ve müşteri hizmetleri aracılığı ile işlem yapmamalısınız. Bu işlemler bayi olmadan direkt müşteri hizmetleri üzerinden yapılırsa, maalesef kargo zamanını da dahil ettiğimizde bayağı bir süre beklemiş oluyorsunuz. Bu yüzden bayilerden direk işlem yapmanız, daha hızlı sonuç almanızı sağlayacaktır.

Faturalı hattınıza ek ödeme ile telefon aldıysanız, bu telefonu kendi imkanlarınızla da satabilirsiniz. Şayet bayileri tercih ederseniz, bayi yetkilileri cep telefonunu kullandırıp, ödemesini size nakit olarak yapabilir. Yani siz telefona hiç dokunmadan bayiye satmış olursunuz ve bir kaç içinde faturalı hatta kredi seçeneği ile paranızı almış olursunuz. Faturalı hatta kredi için bizi tercih etmenizi tavsiye etme nedenlerimizden biri de budur.

www.ceptelefonunakredi.com/faturali-hatlara-kredi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gabile sohbet youtube video indir instagram video indir Sohbet zurna