Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yüzme kursu , Özel yüzme dersi , Yüzme dersi
#1
İstanbul’da Özel yüzme Dersi
[Image: yuzmelogo3.png]
Yüzme dersi veren firmamızı yıllardır profesyonel yüzme hocalarıyla İstanbul’un tüm semtlerinden gelen müşterilerimize Yüzme kursu veriyoruz.
 
Her yaşa göre birçok yüzme havuzunda Anadolu ve Avrupa yakasında dilediğiniz saatlere göre randevu ayarlayarak profesyonel yüzü hocalarımız tarafından yüzme dersi alabilirsiniz. Dilerseniz yüzme kursumuza aylık kayıt yaptırabileceğiniz gibi dilediğiniz taktirde ders başı ücret ile de anlaşabiliriz. İstanbul’un hangi semtinde olduğunuz önemli değil sizlere en uygun havuzumuzda eğitimlerinizi alabilirsiniz.
[Image: cocukyuzmedersi-600x330.png]
Aylık üyeliklerde ders süremiz 8 saattir. Haftada 2 gün birer saatten oluşmaktadır. Özel yüzme kursumuz kadın erkek karma gruplarda yapılmaktadır. Çocuk yüzme derslerimiz de aylı 8 saat olup haftada 2 gün birer saat yüzme dersi vermekteyiz.
[Image: yetiskin-yuzme.jpg]
Bayan hocadan yüzme dersi istediğinizde gruplar için bunu karşılayamıyoruz ama özel yüzme dersi istediğinizde bayan hocadan yüzme dersi alabilirsiniz.
 
İstanbul’da yıllardır başarı ile uzman yüzücü hocalarımız sayesinde birçok yetişkin ve çocuğa yüzme öğrettik. Sizde yüzme kursumuzdan faydalanıp eğitim almak isterseniz sitemizin iletişim numarasını arayarak ders alabilirsiniz.
 
http://ozelyuzmedersleri.com/
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)