Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12 kişilik yemek takımları , 6 kişilik yemek takımları , 6 lı fincan takımları
#1
Porselenshop Porselen E-ticaret Sitesi
[Image: site-logo.png]
Porselen satışı konusunda en büyük online satış siteleri arasında bulunan porselenshop aracılığıyla en kaliteli porselenleri satın alabilirsiniz.
 
Firmamızın sitesinde tüm porselen ihtiyacınızı görecek çeşitlilikte ve  zenginlikte olan ürünlerimizi inceleyebilir ve istediğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Sitemizde bulunan tüm ürünler her zevke hitap edebilecek çeşitlilikte olup her bütçeye uygun da ürün bulunmaktadır.
[Image: 36-parca-6kisilik-digibone-spinoza-br-ka...4-53-K.jpg]
6 kişilik yemek takımları farklı marka ve modellerde olup, kaliteye göre fiyat aralığı değişmektedir. Özellikle düğün öncesi çeyiz alımlarında gelin kışların tercih ettikleri 12 kişilik yemek takımları oldukça çeşitlidir. Yemek takımı kategorimize girdiğinizde o kadar değişik marka ve modelle karşılaşacaksınız ki hangisini tercih edeceğinize karar vermeniz or olacaktır.
[Image: 18-parca-celik-tencere-seti-grlk18tncak-...8-55-K.jpg]
6 lı fincan takımlarımız da son derece rağbet gören ve uygun fiyata sattığımız ürünlerdendir. Fincan takımları kategorimize girdiğinizde birbirinden farklı yüzlerce fincan modellerini göreceksiniz.
 
İster üye olarak ister üye olmadan sitemizden kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Ürünleri sepete atarak sipariş geçmeniz yeterli olacaktır. En geç 1 iş günü içinde ürünlerinizi adresinize faturalı olarak yolluyoruz.
https://www.porselenshop.com/
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)