Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
konuşan ayı , konuşan kedi
Konuşan Ayı Şarkısı & Konuşan Bir Kedi Eğlenceli Çocuk Şarkıları
Tüm çocuklara merhaba:Bu sayfamızda sizlere konuşan ayı şarkısı 3d animasyonlu bir versiyonunu sizler için özenle yaptık. Bu çizgi filmin 2 versiyonundan diğeri konuşan kedi şarkısı olmaktadır. Herkese iyi eğlenceler.
Dün sokakta dolaşırkenKocaman bir ayı gördümDün sokakta dolaşırkenKonuşan bir ayı gördüm
Ayı birden bana baktıDedi hadi oynayalımAyı birden bana baktıDedi hadi oynayalım
Eğer bana inanmazsanDarılırım ben de sanaEğer bana inanmazsanDarılırım ben de sana
Peki tamam inanmadınGel o zaman oynayalımPeki tamam inanmadınGel o zaman oynayalım
Dün sokakta dolaşırkenBembeyaz bir kedi gördümDün sokakta dolaşırkenKonuşan bir kedi gördüm
Kedi birden bana baktıDedi hadi oynayalımKedi birden bana baktıDedi hadi oynayalım
Eğer bana inanmazsanDarılırım ben de sanaEğer bana inanmazsanDarılırım ben de sana
Peki tamam inanmadınGel o zaman oynayalımPeki tamam inanmadınGel o zaman oy-naaa-yaaa-lııım

Gerçek bir hikaye olmayan konuşan ayı şarkısı bizlerin çocukları için muhteşem bir konuşan kedi şarkısı ile birleştirip çok güzel bir versiyonunu hazırladık. Bizi takip etmeyi unutmayın lütfen.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)