Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
konuşan tavşan , tavşan
Konuşan Tavşan Şarkısı - Konuşan Keçi Çocuk Şarkısı
Bir gün bay bayan konuşan tavşan uzun kulak, tarlalarında topladıkları havuçları satmak için ve evin birkaç ihtiyacını almak için kasabaya giderler ve konuşan keçi ile evden çıkmaması gerektiğini iki saat içinde döneceklerini söylemişler ve sıkı sıkı tembihlemişler. Bu konuşan tavşan şarkısı bir çok çocuğun konuşan keçi şarkısı ile birlikte söylenmesinden çok hoşlanmaktadır.
Dün sokakta dolaşırkenÇok güzel bir tavşan gördümDün sokakta dolaşırkenKonuşan bir tavşan gördüm
Tavşan birden bana baktıDedi hadi oynayalımTavşan birden bana baktıDedi hadi oynayalım
Eğer bana inanmazsanDarılırım ben de sanaEğer bana inanmazsanDarılırım ben de sana
Peki tamam inanmadınGel o zaman oynayalımPeki tamam inanmadınGel o zaman oynayalım
Dün sokakta dolaşırkenTuruncu bir keçi gördümDün sokakta dolaşırkenKonuşan bir keçi gördüm
Keçi birden bana baktıDedi hadi oynayalımKeçi birden bana baktıDedi hadi oynayalım
Eğer bana inanmazsanDarılırım ben de sanaEğer bana inanmazsanDarılırım ben de sana
Peki tamam inanmadınGel o zaman oynayalımPeki tamam inanmadınGel o zaman oynayalım

Yine konuşan tavşan koşmuş şarkılar söylemiş ve kendini dağın zirvesinde bulmuş. Konuşan keçi şarkısı ile birlikte kuşlar oynamaya ve çılgınlar gibi ötmeye başlamışlar çünkü keçimiz tırmanarak şarkılarına devam ediyormuş.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)