Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jelly boo , baby shark , gummy bear
O Eli Bana Ver Jelly Boo Karakterlerinin Eğlenceli Gummy Bear Çocuk Şarkısı - Baby Shark
Jelly Boo karakterlerinin yepyeni muhteşem çocuk şarkısı "O eli Bana Ver" karşınızda! Haydi onların bu güzel türkçe şarkısını hep birlikte söyleyelim. Bu şarkı baby shark şarkısına çok benzemektedir. AYrıca gummy bear song gibi çok güzeldir. Herkesin seveceğine eminiz.
Jelly Boo Grubunun Şarkı Sözleri;
O eli bana verDansla olur nelerDansları tek ben değil herkes çok çok çok severO eli bana verDansla olur nelerDansları tek ben değil herkes çok çok çok sever
Bugün orda var bi parti, Bugün orda var bi partiBugün orda var bi parti, Parti varBugün orda var bi parti, Bugün orda var bi partiBugün orda var bi parti, Parti var
Oraya giderimŞarkımı söylerimŞarkıyı tek ben değil herkes çok çok çok severŞarkımı söylerimPartiye giderimPartiye tek ben değil herkes hep hep hep gider
oooo eveet
Bibba dibi dibi yim yimBibba dibi dibi yim yimBibba dibi dibi yim yimŞimdi den gitmeliyim
Bugün orda var bi parti, Bugün orda var bi partiBugün orda var bi parti, Parti varBugün orda var bi parti, Bugün orda var bi partiBugün orda var bi parti, Parti var
Partiye giderimŞarkımı söylerimŞarkıyı tek ben değil herkes çok çok çok severŞarkımı söylerimPartiye giderimPartiye tek ben değil herkes hep hep hep gider
Bebek Köpekbalığı Baby Shark Şarkısının Sözleri Aşağıdaki Gibidir.
O eli bana verDansla olur nelerDansları tek ben değil herkes çok çok çok severPartiye gelirimŞarkımı söylerimŞarkıyı tek ben değil herkes çok çok çok severŞarkımı söylerimPartiye giderimPartiye tek ben değil herkes hep hep hep giderŞarkımı söylerimPartiye giderimPartiye tek ben değil herkes hep hep hep gider

Çocukların kendi aralarında oynadıkları oyunların temelini oluşturan gummy bear tekerleme ya da yalın baby shark şarkı diye tanımlayabileceğimiz müziklerin varlığından ve işlevlerinden de anlaşılacağı üzere, sanat (müzik) eğitiminin her kademesinde müziğin ve özellikle de şarkının yeri tartışılmayacak kadar önemlidir
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)